PETITE VIE D'EDITH STEIN
-20.00%
10.00 € PPTTC
10.00 € PPTTC
| EAN 13 | 9782487108073 |
| Titre | TOPO N 55 |
| Auteur | COLLECTIF |
| Editeur | TOPO |
| Collection | REVUE TOPO |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 11 mm |
| Largeur | 200 mm |
| Hauteur | 259 mm |
| Poids | 0.47 kg |