A SUSPICIOUS RIVER
-23.00%
22.87 € PPTTC
22.87 € PPTTC
| EAN 13 | 9782266293273 |
| Titre | TORRENTS |
| Auteur | CARAYON CHRISTIAN |
| Editeur | |
| Collection | THRILLER |
| Présentation | Poche |
| Epaisseur | 17 mm |
| Largeur | 109 mm |
| Hauteur | 179 mm |
| Poids | 0.20 kg |