Fiche technique
| EAN 13 | 9782371267787 |
| Titre | TOO LATE TO SAY SORRY - THE HAVEN BROTHERS |
| Auteur | SCOTT ANA |
| Editeur | ADDICTIVES |
| Collection | ADDICTIVES POCH |
| Présentation | Poche |
| Epaisseur | 20 mm |
| Largeur | 110 mm |
| Hauteur | 179 mm |
| Poids | 0.20 kg |
| EAN 13 | 9782371267787 |
| Titre | TOO LATE TO SAY SORRY - THE HAVEN BROTHERS |
| Auteur | SCOTT ANA |
| Editeur | ADDICTIVES |
| Collection | ADDICTIVES POCH |
| Présentation | Poche |
| Epaisseur | 20 mm |
| Largeur | 110 mm |
| Hauteur | 179 mm |
| Poids | 0.20 kg |