MERVEILLES
-20.00%
20.00 € PPTTC
20.00 € PPTTC
| EAN 13 | 9791027801961 |
| Titre | SANDINISTA ! |
| Auteur | BRUNNER VINCENT |
| Editeur | CASTOR ASTRAL |
| Collection | A DAY IN THE LI |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 20 mm |
| Largeur | 132 mm |
| Hauteur | 201 mm |
| Poids | 0.25 kg |