SMOKING BEHIND THE SUPERMARKET WITH YOU - TOME 6
-20.00%
7.95 € PPTTC
7.95 € PPTTC
| EAN 13 | 9782505132745 |
| Titre | MISSION: YOZAKURA FAMILY - TOME 27 |
| Auteur | HITSUJI GONDAIRA |
| Editeur | KANA |
| Collection | SHONEN KANA |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 12 mm |
| Largeur | 176 mm |
| Hauteur | 116 mm |
| Poids | 0.13 kg |