JUIF ERRANT EST ARRIVE
-23.00%
12.00 € PPTTC
12.00 € PPTTC
| EAN 13 | 9782381401577 |
| Titre | MIGRAINE |
| Auteur | GYURKOVICS TAMAS |
| Editeur | HAMY (VIVIANE) |
| Collection | VIVIANE HAMY - |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 29 mm |
| Largeur | 132 mm |
| Hauteur | 210 mm |
| Poids | 0.39 kg |