KIDNAPPING - FRANKA
-10.00%
13.20 € PPTTC
13.20 € PPTTC
| EAN 13 | 9782073100467 |
| Titre | MATINALE |
| Auteur | LE BLEVENNEC NOLWENN |
| Editeur | GALLIMARD |
| Collection | BLANCHE |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 22 mm |
| Largeur | 144 mm |
| Hauteur | 206 mm |
| Poids | 0.31 kg |