HOKKAIDO GALS ARE SUPER ADORABLE ! T07
-20.00%
7.29 € PPTTC
7.29 € PPTTC
| EAN 13 | 9782302043589 |
| Titre | LOVE INSTRUCTION - HOW TO BECOME A SEDUCTOR T2 |
| Auteur | INABA MINORI |
| Editeur | SOLEIL |
| Collection | SEINEN |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 17 mm |
| Largeur | 133 mm |
| Hauteur | 185 mm |
| Poids | 0.19 kg |