LIKE A STEAK MACHINE
-23.00%
9.70 € PPTTC
9.70 € PPTTC
| EAN 13 | 9782381340517 |
| Titre | CARCASSE |
| Auteur | FENAUGHTY EMILIE |
| Editeur | MARCHIALY |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 20 mm |
| Largeur | 137 mm |
| Hauteur | 196 mm |
| Poids | 0.31 kg |