MICHAEL JACKSON FOREVER
-20.00%
12.50 € PPTTC
12.50 € PPTTC
| EAN 13 | 9791093572161 |
| Titre | CABANES |
| Auteur | ZERBONE JULIEN |
| Editeur | ASSOCIATION 303 |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 80 mm |
| Largeur | 226 mm |
| Hauteur | 300 mm |
| Poids | 0.48 kg |