BEET THE VANDEL BUSTER - TOME 13
-20.00%
7.30 € PPTTC
7.30 € PPTTC
| EAN 13 | 9782505003427 |
| Titre | BEET THE VANDEL BUSTER - TOME 10 |
| Auteur | RIKU SANJO |
| Editeur | KANA |
| Collection | SHONEN KANA |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 13 mm |
| Largeur | 118 mm |
| Hauteur | 175 mm |
| Poids | 0.17 kg |