ADORABLES 3
-23.00%
15.25 € PPTTC
15.25 € PPTTC
| EAN 13 | 9782365775496 |
| Titre | BAT-MAN - FIRST KNIGHT |
| Auteur | JURGENS DAN |
| Editeur | URBAN COMICS |
| Collection | DC BLACK LABEL |
| Présentation | Broché |
| Epaisseur | 16 mm |
| Largeur | 221 mm |
| Hauteur | 284 mm |
| Poids | 0.83 kg |