FRANCIA MAGYAR KISSZOTAR
-10.00%
17.00 € PPTTC
17.00 € PPTTC
| EAN 13 | 9782873930622 |
| Titre | 50/60 CHAMINOU ET LE KHROMPIRE |
| Auteur | MACHEROT |
| Editeur | NIFFLE |
| Présentation | Relié |
| Epaisseur | 22 mm |
| Largeur | 270 mm |
| Hauteur | 255 mm |
| Poids | 0.98 kg |